خرید برنامه بدنسازی

 

این روزها بدنسازی بیشتر از هرزمانی نقش پررنگ و جدانشدنی در زندگی مردم پیدا کرده است. از آنجایی که ما ایرانیان همواره علاقه مندیم که اندام زیبا و خوش فرمی داشته باشیم؛ این ورزش همواره در بین ما محبوبیت بالایی دارد. مردم همیشه از چاقی و بد هیکلی فراری اند و دنبال اندامی متناسب و زیبا هستند.

در حال حاضر افراد زیادی در رشته بدنسازی مشغول هستن چرا که با این ورزش خیلی سریع به اندام ایده آل خود می رسند و در واقع می توان گفت در این رشته خیلی سریع تر از ورزش های دیگر می توانند به وزن و اندام موردنظر خود برسند. البته نا گفته نماند که تمامی رشته های ورزشی از جمله والیبال، فوتبال، بسکتبال و سایر رشته ها نیازمند بدنسازی میباشد.

در کشور عزیزمان بیشتر ورزشکاران بدنسازی را آقایان تشکیل می دهند. شور و هیاهویی که در این رشته وجود دارد باعث شده که علاوه بر جوانان، افراد بزرگسال نیز دست از از این رشته نکشند و همچنان در حال وزنه زدن باشند. هر چند بیشتری از کارشناسان، بدنسازی را به عنوان یک رشته ورزشی نمیشناسند اما به جرعت میتوان گفت که شاید محبوب ترین ورزش دنیا همین بدنسازی می باشد. که افراد زیادی را به خود جذب کرده است و روزانه در حال افزایش است.

اکثر افراد برای لاغر کردن و خوش اندام شدن به باشگاه های بدنسازی مراجعه می کنند و هدف آن ها از این ورزش برای ورزش قهرمانی نیست، بلکه صرفا برای اینکه خوش استایل شوند و جذاب به نظر برسند این ورزش را دنبال می کنند. نکته ای که در این رشته ورزشی مهم است داشتن برنامه تمرینی اصولی و استاندارد است که توسط مربیان حرفه ای و با تجربه نوشته شده باشد. 

برنامه بدنسازی ارائه شده توسط تیم ما چه ویژگی هایی دارد:

  1. تهیه تنظیم و ارائه برنامه کاملا اختصاصی با توجه به فیزیک و شرایط شاگردان
  2.  آموزش تصویری دقیق و مشاوره جهت انجام دادن صحیح حرکات
  3. پاسخ به تمامی سوالات و پشتیبانی فنی متشکل از مربیان و کارشناسان خبره رشته پرورش اندام

تغییرات مراجعین

تغییرات بدنی ورزشکاران والی لند، این فقط بخش کوچکی از هزاران عضو والی لند است.

برای مشاهده کامل عکس روی تصویر بزنید

پیام های ارسالی 

برای خرید برنامه بدنسازی تخصصی میتوانید از لینک زیر استفاده کنید . 

تخفیف ویژه، فقط تا مدت محدود

۱۸۰۰۰۰ تومان – خرید

رسیدن به آرزو دور از دسترس نیست تمام بدنسازان دنیا مثل همه ی ما از همین جایگاه شروع کرده اند و به موفقیت رسیده اند. همیشه این سه کلمه رو تو ذهن خودتون داشته باشید تکرار، تکرار و دوباره تکرار همچی با تکرار و تمرین درست میشه اینو یادتون باشه!

نمونه برنامه تمرینی ارسالی برای ورزشکاران

همین اول کار به شما بگویم که مواظب افراد سودجو در باشگاه های بدنسازی باشید که روز به روز در حال افزایش هستند که بتوانند ورزشکاران بسیار زیادی را به خود جذب کنن و به آنها مکمل های بدنسازی بفروشند. از این افراد به شدت دوری کنید (ما منکر این نیستیم که نباید در بدنسازی از مکمل استفاده کرد نه نیاز این رشته هست اما مواظب افرادی باشید که به شما مکمل های تقلبی میفروشند و دیر یا زود عوارض این مکمل ها به سراغ شما خواهد آمد.) لطفا در سال های اولی که بدنسازی را شروع می کنید به دنبال مکمل نباشید. به عضلات خود فرصت دهید تا حدودی شکل بگیرد وبعد به سراغ مصرف مکمل ها بروید سعی کنید در اوایل راه از برنامه غذایی مناسب استفاده کنید.

برنامه بدنسازی

به بهانه همین موضوع سرزمین والیبال برای شما عزیزان برنامه بدنسازی آماده کرده است که شما می توانید با توجه به جنسیت و حرفه ای و مبتدی بودن خود برنامه مورد نظر خود را دریافت نمایید و با انجام آن ها به اندام ایده آل خود برسید. برنامه ای که در زیر مشاهده می نمایید برنامه ی بدنسازی حرفه ای و مبتدی برای آقایان می باشد که می توانید با خیال راحت این برنامه را انجام دهید و به پیشرفت چشمگیری برسید.

سوالات متداول مشتریان : 

این برنامه برای چه کسانی مناسب است ؟ 

به طور کلی این برنامه برای اسکیت بازانی که در سطح نیمه حرفه ای و حرفه ای هستند و رده سنی نوجوان به بالا هستند مناسب می باشد. این برنامه کاملا تخصصی نوشته شده است و تمام گروه عضلانی یک بدنساز را درگیر می کند .

آبا از این برنامه برای بانوان هم میتوان استفاده کرد ؟ 

خیر این برنامه برای آقایان طراحی شده است 

دوره زمانی این برنامه چند روز است ؟ 

دوره زمانی این برنامه ۴۵ روز میباشد. که در داخل فایل توضیح داده شده است. توجه فرمایید که حتما ۴۵ روز را کامل انجام دهید و صبر و حوصله به خرج دهید تا نتیجه مطلوب را دریافت کنید. 

بعد از اتمام ۴۵ روز با شماره تماسی که داخل برنامه ذکر شده است جهت طراحی مجدد برنامه تمرینی تماس حاصل فرمایید.

آیا این برنامه در مواقع ضروری پشتیبانی هم دارد ؟ 

 به صورت کلی برنامه با توضیحات کامل و واضح میباشد. اما بله در صورت وجود مشکل در برنامه برای پرسش و پاسخ می توانید با شماره تماسی که در اخر برنامه تمرینی هست تماس حاصل فرمایید. 

برای خرید برنامه بدنسازی تخصصی میتوانید از لینک زیر استفاده کنید . 

تخفیف ویژه، فقط تا مدت محدود

۱۸۰۰۰۰ تومان – خرید

دکمه بازگشت به بالا