خرید برنامه بدنسازی افزایش پرش

این برنامه بدنسازی تخصصی والیبال برای افزایش پرش میباشد که زیر مربی تخصصی والیبال نوشته شده است، مناسب برای نیمه حرفه ای و حرفه ای ها، رده سنی نوجوان به بالا میباشد . همه ما از اهمیت بالای نقش بدنسازی در افزایش پرش  خبر داریم و از اون مهم تر نقش یک برنامه تمرینی برای پیشرفت در پرش در والیبال به همین منظور ما برای شما یک برنامه تخصصی را اماده کرده ایم . 

این برنامه برای چه کسانی مناسب است ؟ 

به طور کلی این برنامه برای دوستانی که در سطح نیمه حرفه ای و حرفه ای هستن و رده سنی نوجوان به بالا هستند مناسب میباشد . این برنامه کاملا تخصصی نوشته شده است و تمام گروه عضلانی ورزشکاررا درگیر میکند .

آبا از این برنامه برای بانوان هم میتوان استفاده کرد ؟ 

بله این برنامه مورد استفاده برای بانوان هم میباشد فقط با توان کمتر این حرکات را انجام دهند و نقش بدنسازی را کاملا جدی بگیرند . 

دوره زمانی این برنامه چند روز است ؟ 

دوره زمانی این برنامه ۴۵ روز میباشد که در دخال فایل توضیح داده شده است . توجه فرمایید که حتما ۴۵ روز را کامل انجام دهید و صبر و حوصله به خرج دهید تا نتیجه مطلوب را دریافت کنید . 

آیا این برنامه در مواقع ضروری پشتیبانی هم دارد ؟ 

 به صورت کلی برنامه با توضیحات کامل و واضح میباشد اما بله در صورت وجود مشکل در برنامه برای پرسش و پاسخ میتوانید با شماره تماسی که در اخر برنامه تمرینی هست تماس حاصل فرمایید . 

ارزش واقعی این محصول چه قیمت است ؟ 

ارزش واقعای این محصول را اگر بخواهیم تخمین بزنیم در حال حاضر یک چیزی حدودی بین ۱۵۰ تا ۲۰۰ هزار تومان هست که ما این محصول را برای پیشرفت شما با مبلغ ۴۰ هزار تومان در اختیار شما دوستان قرار میدهیم 

افزایش پرش در والیبال

اهمیت بدنسازی در افزایش پرش به چه صورت است :

ورزش والیبال  یک ورزش قدرتی و سرعتی است که به پرش های بلند و کوتاه نیاز دارد و یک بازیکن باید در کنار قدرت و سرعت خود یک سیستم عصب عضلانی بسیار قوی داشته باشد تا بتواند خوب پرش کند و آبشار خودرا بزند و خود را به سطح بالایی از والیبال برساند . امروزه بدنسازی در والیبال و حرکتهای های پلومتریک و هوازی این کم و کاستی را به یک نقطه قوت برای هر بازیکنی تبدیل خواهد کرد . بیشتر بازیکنان سطح بالای جهان از سیستم بدنی و عضلات قوی در ناحیه پایین تنه ، میان تنه و بالا تنه  برای پرش بهره میبرند و این بازیکن ها از دیگر افراد متمایز شده اند و به یک بازیکن تمام و عیار تبدیل شده اند .

ما در کنار شما هستیم با رائه برنامه بدنسازی افزایش پرش 

برای خرید برنامه بدنسازی میتوانید از لینک زیر استفاده کنید . 

تخفیف ویژه، فقط تا مدت محدود

قیمت جدید : فقط  ۱۵۰ هزار تومان !

 

۱۵۰۰۰۰ تومان – خرید
دکمه بازگشت به بالا