برنامه بدنسازی بسکتبال

همه بسکتبالیست ها باید بدنسازی بسکتبال را جدی بگیرند. تمرینات بدنسازی با وزنه برای همه بازیکنان بسکتبال بسیار ضروری تلقی می شود. نکته مهم این است که تمرینات بسکتبال بسیار تخصصی و متفاوت از سایر رشته های ورزشی است و باید زیر نظر مربی مجرب و حرفه ای طراحی شود.

با ما همراه باشید تا اهمیت برنامه بدنسازی بسکتبال برای بازیکنان را بدانید. علاوه بر این، والی لند یک نمونه برنامه بدنسازی بسکتبال را برای شما طراحی کرده است که می توانید به صورت رایگان و زیر نظر یک مربی درجه یک از آن استفاده کنید.

اهمیت بدنسازی در بسکتبال:

ورزش بسکتبال یک ورزش قدرتی و سرعتی می باشد که یک بازیکن باید در کنار قدرت و سرعت خود یک سیستم عصب عضلانی بسیار قوی داشته باشد تا در لحظات سخت بازی بتواند یک تصمیم خوب برای حرکت بعدی خود بگیرد. امروزه علم بدنسازی و مخصوصا یک برنامه بدنسازی تخصصی این کم و کاستی را به یک نقطه قوت برای هر  بسکتبالیستی تبدیل کرده است . درصد بالای بازیکنان سطح بالا در ورزش بسکتبال ایران و جهان به خصوص NBA از سیستم بدنی و عضلات قوی در تمامی قسمت های بدن برخوردار می باشند که همین امر باعث شده است که این بازیکنان را از دیگر افراد متمایز و به یک بازیکن تمام و عیار تبدیل شده اند.

برای خرید برنامه بدنسازی بسکتبال میتوانید از لینک زیر استفاده کنید . 

قیمت جدید : فقط  ۱۵۰ هزار تومان !

۱۵۰۰۰۰ تومان – خرید

 

نمونه برنامه تمرینی بدنسازی بسکتبال

این برنامه بدنسازی تخصصی بسکتبال که زیر مربی بدنساز تخصصی بسکتبال نوشته شده است جنبه عمومی و آماده سازی را دارد و مناسب برای افراد مبتدی و حرفه ای و همچنین رده سنی نوجوان به بالا می باشد . همه ما از اهمیت بالای نقش بدنسازی در بسکتبال خبر داریم و از اون مهم تر نقش یک برنامه تمرینی برای پیشرفت در بسکتبال به همین منظور ما برای شما یک نمونه برنامه تخصصی را آماده کرده ایم . تا شما همراهان عزیز به جایگاهی که لیاقتش را دارید برسید.

اما در نظر داشته باشید برای گرفتن نتیجه بهتر باید برنامه بدنسازی تخصصی خود را با توجه مشخصات و هدف خود داشته باشید. نمونه برنامه نوشته شده جنبه عمومی را دارد و برای هدف خاصی در نظر گرفته نشده است. پس ما به شما پیشنهاد میکنیم که برنامه بدنسازی شخصی خود را از تیم والی لند دریافت کنید.

 تقویت عضلات پایین تنه :

اسکات از پشت با اسمیت۱۵*۴
لانگز به صورت ثابت۱۵*۳ هر پا جدا
اسکات از جلو (سبک)۱۲*۳
جلو پا ماشین۱۰*۴
پرس پا (اندازه پا متوسط)۱۲*۴
پپشت ران دستگاه۱۲*۳ + ۸*۳
ساق پا استاده۲۰*۴
اسکات دمبل پرشی۳ ست ۱۵ ثانیه
پرش رو میز۱۰*۳

تمرین عضلات سینه و پشت بازو

شنا سوئدی۳ ست ناتوانی
بالا سینه هالتر۱۲*۳ + ۱۰*۳
پرس سینه هالتر + شنا سوئدی دستگاه۱۲*۳ + در حد توان
زیر سینه هالتر۱۲*۴
پشت بازو سیمکش ایستاده۱۲*۴
پشت بازو سیمکش تک دست۱۲*۳
پشت بازو هالتر خواببیده۱۲*۳
حرکت بتل روپ ۴ ست ۲۰ ثانیه

تمرینات سرشان و جلو بازو

بارفیکس از پشت۳ ست ناتوانی
سرشان هالتر از پشت با اسمیت۱۰*۳
سرشان دستگاه نشتسه۸*۳
نشر جانب دمبل + نشر خم دمبل۱۰*۳ + ۸*۳
شراگز هالتر از پشت۱۲*۴
جلو بازو هالتر دست متسوط۱۰*۳ + ۱۰*۳
جلوب ازو دمبل متناوب رو میز۱۲*۳
ساعد هالتردر حد توان

تمرینات زیر بغل و شکم

زیر بغل لت از جلو۱۵*۳
زیر بغل لت از پشت۱۵*۳
زیر بغل قایقی۱۲*۴
زیربغل هالتر خم۱۰*۳
زیربغل دستگاه H۱۲*۳
زیر بغل تک از بغل۱۵*۳
کرانچ شکم۲۵*۳
حرکت شکم آویزان۲۰*۳
حرکت پلانگ۳ ست ناتوانی

 

سوالات متداول مشتریان : 

این برنامه برای چه کسانی مناسب است ؟ 

به طور کلی این برنامه برای کسانی که در سطح نیمه حرفه ای و حرفه ای هستن و رده سنی نوجوان به بالا هستند مناسب میباشد . این برنامه کاملا تخصصی نوشته شده است و تمام گروه عضلانی که یک بازیکن در ورزش بسکتبال نیاز دارد را درگیر میکند .

آبا از این برنامه برای بانوان هم میتوان استفاده کرد ؟ 

بله این برنامه مورد استفاده برای بانوان هم م یباشد فقط با توان کمتر این حرکات را انجام دهند و نقش بدنسازی را کاملا جدی بگیرند.

دوره زمانی این برنامه چند روز است ؟ 

دوره زمانی این برنامه ۴۵ روز میباشد که در دخال فایل توضیح داده شده است . توجه فرمایید که حتما ۴۵ روز را کامل انجام دهید و صبر و حوصله به خرج دهید تا نتیجه مطلوب را دریافت کنید . 

آیا این برنامه در مواقع ضروری پشتیبانی هم دارد ؟ 

 به صورت کلی برنامه با توضیحات کامل و واضح میباشد اما بله در صورت وجود مشکل در برنامه برای پرسش و پاسخ میتوانید با شماره تماسی که در اخر برنامه تمرینی هست تماس حاصل فرمایید .  برنامه بدنسازی بسکتبال

 

برای خرید برنامه بدنسازی بسکتبال میتوانید از لینک زیر استفاده کنید . 

قیمت جدید : فقط  ۱۵۰ هزار تومان !

 

۱۵۰۰۰۰ تومان – خرید
دکمه بازگشت به بالا